WSV Burghsluis | bevestiging opzegging lidmaatschap

Geplaatst op 13-11-2019

Beste   ,

 

Uw bericht met de opzegging van uw lidmaatschap van onze vereniging is in goede orde ontvangen.

 

Conform uw verzoek wordt het lidmaatschap per DATUM beëindigd. 

 

Na vaststelling van het elektraverbruik en eventuele inlevering van de kaart voor het parkeerterrein, het ledenpasje en de sleutel van de fietsenstalling/Torentje wordt het resterende bedrag van de borg door de penningmeester aan u overgemaakt. Ik verzoek u daarom vriendelijk een afspraak te maken met de havenmeester om samen het formulier opzegging ligplaats (zie bijlage) te doorlopen en na akkoord te ondertekenen. 

 

Ik hoop dat u mooie herinneringen aan onze vereniging heeft en zien u graag nog eens terug! 

 

Met vriendelijke groet,

 

 

Marleen Groen

secretaris


 WSV Burghsluis